fbpx

Všetky článkySpäť na blog

Ľudmila
Iné ( 3 minúty ) 4 mája, 2022

Fotolampy

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako nám zovšednelo fotografovanie? Vo veľmi krátkom čase sa zo služby, ktorá bola výnimočná a dostupná len pre najbohatších, stala denná rutina. A vôbec sa nemôžeme čudovať. Doba a naše dennodenné fungovanie sa extrémne zrýchlilo a vďaka tomu, že si na mobil dokážeme zachytiť pár obrázkov, sa k príjemným chvíľam vieme vrátiť kedykoľvek na to máme čas. To je aspoň pre mňa úloha fotografie: zachytiť moment, ktorý si chceme navždy pamätať. Či už sú to jarné kvety v záhradke, prvé kroky našich deti, nové šteňa, alebo len taká momentka s niekým blízkym.

Fotolampy
Zdielať Zdielať

Aj vaše fotky môžu žiariť

A teraz schválne: kto si dá záležať na tom, aby si tieto momentky pracne vytlačil a uschoval. Už nás je málo. Musím sa priznať, ani ja to nerobím pravidelne. Už keď sa k tomu dostanem tlačím stovky kusov. Jednak mi príde každá niečím výnimočná, ale v prvom rade myslím na všetkých starých rodičov, prarodičov a tetky z rodiny.

To bol jeden z hlavných dôvodov prečo uzreli svetlo sveta Fotolampy- vaše fotografie, z ktorých vám my vyrobíme lampu, alebo tienidlo. Ideálny darček pre rodinných príslušníkov.

Nad Fotolampami sme s prestávkami uvažovali úplne od začiatku našej firmy. Raz som si snívala ja, inokedy Juraj. Práve on to prvýkrát pomenoval nahlas. Bola to taká naša malá výzva. A ako býva zvykom, vždy keď sa na niečo sústredíte, idete to ako po masle.  Do pár dni nám na sociálnych sieťach pribudol sledovateľ. Nič výnimočné, ale z nejakých dôvodov som si pozrela profil a skoro som odpadla. Bola to tlačiareň látok. Neverila som vlastným očiam. Pri prvej príležitosti som im klopala na dvere výroby, lebo čo bolo úplne neuveriteľné, sú z nášho mesta. Vďaka ním, ich skvelým strojom a šikovným rukám, pre vás môžeme vyrábať Fotolampy a tienidlá.  

lampa vyrobena z vasej fotografie
Stojaca lampa s priemerom 30cm a výškou 25cm

Ako to všetko funguje?

Ku každej vašej žiadosti pristupujeme individuálne. Na úvod ju spracujeme a vybavíme administratívu. Upravíme vašu fotografiu do želaného rozmeru, v prípade nejasností, alebo nejakých detailov vás kontaktujeme a následne posielame fotografiu do tlače. Potlačené látky potom smerujú do nášho ateliéru, kde sú aplikované na ohňovzdornú fóliu. Z takto pripraveného materiálu ručne vyrábame Fotolampu. Hneď ako je všetko dokončené, lampu balíme a posielame k Vám.

Ako dlho budete na Fotolampu čakať?

Niektoré procesy výroby lampy sú náročné na čas ( pr. lepenie), preto vám takýto produkt nevieme vyrobiť zo dňa na deň. Ak to chceme spraviť čo najkvalitnejšie, musíme jednotlivé procesy nechať „dozrieť“. Štandardne býva Fotolampa hotová do 2 týždňov od zadania objednávky.

Kde a ako si ju môžete objednať?

Stačí postupovať podľa jednoduchého návodu na našej stránke

Nezáleží na tom, či to budú fotky detí, západ slnka z dovolenky, alebo mapa mesta v ktorom ste sa narodili. Môže to byť aj brendový produkt. Veď taká Fotolampa môže niesť aj logo vašej firmy, alebo hotela. Kreativita v tomto prípade je len a len na vás.

Fototienidlo s priemerom 30cm a výškou 25cm

Ľudmila
Zdielať článokZdielať

Ďalšie články

Preskúmajte podobné témy