fbpx

VENANDI

O nás

Dobré veci vznikajú väčšinou náhodou. Už je len na nás, čo spravíme s tým,čo nám osud priveje do cesty. Takto nejako by sme mohli opísať aj vznik Venandi - malej rodinnej firmy zo stredného Slovenska. Zameriavame sa na ručnú výrobu unikátnych tienidiel na mieru. Snažíme sa na slovenský trh priniesť niečo, čo tu stále nie je/ešte nebolo. Niečo,čo dotvorí váš domov a prinesie doň svetlo v podobe osobitého a jedinečného štýlu.

tienidlo macramé Venandi schované macramé tieňohra
tienidla na mieru Venandi kolekcia tatarik les

Prečo my

Nehľadajte u nás sériovú výrobu

V komerčných reťazcoch nájdete veľké množstvo tienidiel sériovej výroby. Čo ak ale nehľadáte práve to typické „okrúhle“ alebo „podlhovasté“, ktoré ponúkajú? Čo ak hľadáte niekoho kto by vám spravil tienidlo podľa vašich predstáv trebárs z látky, ktorú si vy sami vyberiete alebo dodáte? Stačí aby ste nám napísali vašu predstavu, prípadne odfotili miesto interiéru, ktoré chcete presvetliť a my sa už o ostatné postaráme.

tienidla na mieru venandi jednoduche macrame

Žiaden tvar, prevedenie, či farba pre nás nie je problém. Od konzultácie cez výrobu až po balenie produktov sa snažíme o individuálny prístup, ktorého výsledkom je originalita a jedinečnosť. Pracujeme len s certifikovanými materiálmi so širokým spektrom výberu. A čo je dôležité, všetko vyrábame ručne s dôrazom na precíznosť a detail.

Zadanie

Vaše
zadanie

+

Konzultácia

Osobná konzultácia

+

Ručná výroba

Ručná
výroba

=

Unikát

Unikát

Juraj Moravčík

KOVOVÝROBA

Juraj Moravčík

info@venandi.sk
+421 904 172 747

Ludmila Moravčíková

TIENIDLÁ

Ľudmila Moravčíková

info@venandi.sk
+421 907 592 146

Proces

Ako vznikajú naše produkty

Jedinečný materiál

Pracujeme s originálnymi látkami

Celkový vzhľad tienidla je podmienený prioritne použitím povrchového materiálu. Musíme si priznať, že to či sa nám tienidlo páči, alebo nie, do veľkej miery záleží od látky, ktorá je na jeho povrchu. A tu je škála možností nekonečne široká. Látky môžu byť tenšie, hrubšie, hladké, režné, jednofarebné, vzorované - výber je priam nekonečný. V našej ponuke nájdete hlavne prírodné materiály ako sú ľan, bavlna, bambus, juta a iné. Spolupracujeme s viacerými slovenskými dodávateľmi a našu spoluprácu si veľmi vážime.

Kvalitné tienidlo spoznáte nielen podľa druhu použitej látky ale aj od pevnosti samotnej konštrukcie. Pri našich tienidlách je konštrukcia ručne zváraná so 4mm ťahaných guľatinových profilov. Dbáme na ich dôsledné prepojenie s dosiahnutím čo najvyššejj konštrukčnej pevnosti. Po zvarení konštrukciu odmastňujeme a následne striekame do dvoch základných farieb (čiernej a bielej). Snažíme sa o dosiahnutie najvyššej kvality nielen pri tienidle ako celku, ale pri každej jednej komponente, ktorá celok tvorí.


O nás

B2B zóna

Unikáty pre spoločnosti

Tienidlá atypických tvarov a rozmerov nie sú pre nás problém.

Zistiť viac Zistiť viac
B2B zóna

Plytvanie nepodporujeme

Zostala vám doma látka naviac? Využite ju na dotvorenie svojho interiéru v jedinečnom štýle.

Kontaktný formulár

Poradíme vám ideálne tienidlo

    1. krok

    Zadajte vaše osobné údaje.

    Spracúvame osobné údaje za účelom vybavenia vášho dopytu. Viac v sekcii Privacy policy.

    2. krok

    Nahrajte zaostrenú fotografiu interiéru, ktorý chcete presvetliť, alebo svietidlo, ktoré chcete dotvoriť