fbpx

Pre spoločnosti

Vydajme sa na spoločnú cestu

Venujete sa svietidlám, interiérom prípadne dizajnu profesne? Ste na správnom mieste. U nás sa nemusíte držať šablón, ani sezónnej ponuky svietidiel, alebo dostupnosti produktov. My Vám ponúkame možnosť koncepčne vyskladať ľubovoľné svietidlo podľa vašich predstáv alebo predstáv vášho klienta. VENANDI je pre Vás otvorenou knihou možností a príležitosťou popustiť uzdu fantázie.

Nezaoberáme sa len výrobou tienidiel na mieru, ale aj dodaním kompletného sortimentu pre svietidlá.Pri našich produktoch dbáme na každý detail od začiatku až do konca. Všetko vyrábame ručne, čím zaručujeme unikátnosť a kvalitu našich výrobkov. Neváhajte nás kontaktovať a my Vám veľmi radi predstavíme možnosti našej spolupráce.

Mám záujem o spoluprácu Spolupráca
Spolupráca
Unikátnosť

Unikátnosť

Ručná práca

Ručná práca

Slovenský výrobca

Slovenský výrobca

Atypické rozmery

Atypické rozmery

Kreatívne teambuildingy a workshopy

Radi by ste si skúsili výrobu vlastného tienidla, ale chýba Vám odvaha? Alebo hľadáte kreatívnu aktivitu pre Váš teambuilding?

V našej ponuke nájdete aj takúto možnosť. Vieme pre Vás zorganizovať workshop v rámci ktorého Vám pomôžeme vyrobiť tienidlo, ktoré si na záver odnesiete domov. Tento workshop je určený pre skupinky s kapacitou do 10 ľudí, čím Vám vieme zaručiť individuálny prístup a dôslednú inštruktáž.

Cena zahŕňa základný balík Creative Boxu s látkou podľa vlastného výberu.

priblížiť

Kontaktný formulár

Máte otázky? Kontaktujte nás

    Spracúvame osobné údaje za účelom vybavenia vášho dopytu. Viac v sekcii Privacy policy.